Tel. 535 855 009     
          Mail info@rehmedis.pl      
.

.
.
Uwaga!

Podnośniki Atlas są objęte Europejskim Prawem Ochronnym:

OHIM 001879271-0001, 

OHIM 00982541-0001.

Jakiekolwiek kopiowanie urządzenia w całości lub fragmentach bez zgody firmy Rehmedis zabronione.

             
.
,
,

,
,
.
,
,,
,
.
,
,
,
,
.
,
,
,
,.
,
,
,
,.
,
,
,
,.
,
,
,
,.
,
,
,
,.
,
,,

  STRONA GŁÓWNA                Mini podnośniki Atlas                 Video prezentacje             KONTAKT


                                                                                        
         
                                                                                   

Jolanta - Warszawa

    Postanowiłam napisać do Pana, ponieważ przypuszczam, że większość opinii, jakie do Pana pewnie docierają, pisane są z punktu widzenia osoby obsługującej Atlasa. Natomiast ja zostałam umieszczona w nim w zastępstwie chorej osoby po to, by opiekunowie mogli nauczyć się z niego korzystać. Ćwiczyliśmy zarówno sytuację, w której byłam osobą świadomą i współpracującą jak i taką, w której byłam całkowicie bezwładna i nie pomagałam. W żadnym z tych położeń nie odczuwałam najmniejszej niedogodności, dyskomfortu czy poczucia zagrożenia. No może poza pierwszym razem, gdy nie byłam pewna jego stabilności - trochę emocji było. Ale bardzo szybko i ja i osoba pielęgnująca poczuliśmy się pewnie i bezpiecznie. Łatwość posługiwania się Atlasem dzięki prostemu pilotowi, możliwość manewrowania nim dosłownie przy pomocy jednej ręki - są niesamowite!
    Ci, którzy często bardzo długo pielęgnują obłożnie chorych ludzi bardzo szybko same zaczynają cierpieć z powodu bólu kręgosłupa. Jeśli chory jest tego świadomy dodatkowo boleje nad tym, że jest dla kogoś obciążeniem. Pańskie urządzenie jest pomocne dla obydwu stron i pozwala łatwiej znieść ciężar choroby.
Szkoda tylko, że nie odchyla się na boki. Zdaję sobie jednak sprawę, że musiałoby być znacznie bardziej rozbudowane, zwłaszcza na boki. Jest świetne i bardzo przyjazne.
Serdecznie pozdrawiam.
Jolanta K.
.
Iwona - Warszawa

Szanowny Panie Arturze.
    Przez ostatnie tygodnie używałam Pańskiego urządzenia Atlas. Mój Ojciec (87 lat) podczas choroby tracił stopniowo zdolności psycho-ruchowe. Przy pomocy Atlasa mogłam pielęgnować Ojca nawet wtedy, gdy był już całkowicie bezwładny, bez świadomości. Aby zminimalizować powikłania krążeniowe i oddechowe konieczne było przesadzanie Ojca z łóżka na fotel inwalidzki. Tylko z pomocą urządzenia Atlas mogłam to robić sama. Przyznaję, że z początku miałam pewne obawy, czy jest bezpieczne. Dlatego najpierw wypróbowałam go na ważącym 90 kg synu. Urządzenie musiałam wykorzystywać na niewielkiej powierzchni. Bez problemu dawało się przystawiać do łóżka, przejeżdżać przez dość wąskie drzwi - było bardzo łatwe w manewrowaniu. Inne, podobne urządzenia były zdecydowanie zbyt duże i nadawały się bardziej do sal szpitalnych niż do mieszkania. Umieszczenie Taty w siedzisku nie stanowiło najmniejszego problemu - wystarczyło przekręcić Go na bok, podłożyć materiał i ponownie położyć na wznak. Gdy pojawiły się odleżyny na kości ogonowej, mogłam nie opuszczać Ojca do końca gdy umieszczałam Go w fotelu. Dzięki temu Jego ciało było znacznie odciążone i rany nie były tak dolegliwe. Pierwsze stosowania uprzęży były dla Ojca dość stresujące, pomimo prawie całkowitego braku kontaktu z otoczeniem. Z czasem jednak stopniowo oswajał się z tą sytuacją.

Pański wynalazek sprawdził się doskonale. Bez niego nie dałabym sobie rady.Obydwoje z Ojcem cierpielibyśmy prawdziwe katusze. Dziękuję.

Z poważaniem
Iwona 
.
Andrzej - Strzegom k / Świdnika

        Podnośnik Atlas-S jest świetny. Spełnia moje wszystkie oczekiwania. Korzystam z niego w domu jak i podczas przesadzania żony do samochodu. Mamy ciasną łazienkę, a mimo to podnośnik Atlas-S radzi sobie bez problemu. Polecam Atlas-S, bo rzeczywiście sprawdza się w każdych warunkach.

Andrzej
.
Mirosława - Warszawa - email

       Od 3 miesięcy jestem użytkownikiem podnośnika Atlas. Dzięki jego niewielkim rozmiarom jest bardzo zwrotny i poręczny do korzystania w typowy mieszkaniu. Bardzo ułatwia on codzienne życie. Korzystam z niego podczas przenoszenia męża z łóżka na wózek oraz pomiędzy wózkami. Dzięki dobrze dopasowanym wymiarom mogą z niego korzystać nawet osoby drobne nie wkładając w to dużego wysiłku. Jest on również pomocny podczas kąpieli. Jego wymiary umożliwiają dostęp do pomieszczeń sanitarnych w niewielkim niedostosowanym w pełni dla osoby niepełnosprawnej mieszkaniu. Z podnośnika korzystam również podczas wyjazdów weekendowych na działkę. Znakomicie sprawdza w niewielkim domku letniskowym. Dzięki możliwości złożenia jest bardzo poręczny w przewiezieniu. Polecam ten podnośnik każdemu, kto potrzebuje tego typu urządzenia.
.
Marek  - Wrocław - e-mail

    Użytkuję podnośnik ATLAS, jestem z niego bardzo zadowolony z uwagi na funkcjonalność, wymiary i wagę. Testowałem inne podnośniki i nie spełniały wymaganych oczekiwań, dopiero podnośnik ATLAS według mnie spełnia walory użytkowe i jest godny polecenia.
 
.
Edyta - Piaseczno - e-mail

    Podnośnik Atlas doskonale sprawdza się w małym mieszkaniu. Łatwo się nim manewruje, przesadzanie nie wymaga praktycznie żadnego wysiłku osobie, która go obsługuje.
.
Jan - Warszawa

    Podnośnik Atlas-R mam 2 miesiąe. Funkcjonuje świetnie. Miałem obawy, co do siły jaką trzeba użyć w kręcenie pokrętłem. Mimo wagi 90 kg pokrętłem kręci się bardzo lekko i nie ma z tym żadnego wysiłku. polecam.
 
.
Bogdan Warszawa

Podnośnik jest bardzo dobry. Bezproblemowe przesiadanie się. Mata jest sprytnie zrobiona, bo jej zakładanie i zdejmowanie jest bardzo proste i szybkie.
Polecam
   Rehmedis       VAT Number  UE 949-144-50-40      Company Number 4114
podnośniki dla niepełnosprawnych | podnośnik dla osób niepełnosprawnych | podnośniki dla chorych |
pionizator rehabilitacyjny | podnośnik łazienkowy | podnośnik wannowy
.
wypożyczalnia podnośników dla niepełnosprawnych | wypożyczalnia rehabilitacyjna | wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego